Kemp na ostrově Pag


Nutno uvést, že pobyt v tomto kempu není vhodný pro turisty očekávající večery strávené u televize nebo mezi kavárnami. Místo doporučujeme právě z důvodu blízkosti moře a přírody, možnosti vrátit se v životním rytmu  zpět a užít si blízkosti dětí a přátel. 

Součástí kempu jsou toalety, sprchy s vodou ohřívanou slunečním kolektorem.
Sportovní vyžití nabízejí návštěvníkům cyklostezky mezi vinohrady a zajímavé trasy mezi vápencovými lomy. Ostrov Pag a zvláště okolí města Novalja, Lunu a Kolanu je hojně využíváno cyklisty i mimo letní sezonu - v dubnu, květnu, září. Cestičky kolem pobřeží lze využít k příjemným procházkám nebo joggingu. Našim návštěvníkům jsou k dispozici kola.
Další zajímavostí v okolí je jezírko, sousedící s mořem 1km vzdálené od kempu. Toto jezírko mění svoji plochu na základě výšky přílivu a odlivu. Na jeho dně v hloubce cca 50-100cm je uloženo bahno, které příznivě působí na pokožku. Každou chvíli zde vidíte „černoušky“ kteří brouzdají jezírkem.
Ve stejné vzdálenosti leží ornitologická rezervace Kolansko blato, kde hnízdí množství chráněného středomořského ptactva.
Městečko Mandre  vzdálené cca 10' chůze nabízí promenádu s malými bistry na břehu moře, tržnici, kde je možné nakoupit potraviny, obchodní centrum a rovněž dětské centrum s atrakcemi. Ve vzdálenosti cca 7km je malebné město Novalja, kde návštěvníci najdou vše typické pro přímořská městečka na Jadranu. Promenádu na břehu moře, útulné restaurace, večerní ruch typický pro jižní způsob života.

Dovolená je příjemným odpočinkem, stráveným s rodinou či Vašimi nejbližšími. Nemusí být jen o lenošení na lehátku.

Západ slunce nad mořem, neomezený výhled, málo lidí. Přesně takovou dovolenou si zasloužíte a přesně takovou dovolenou Vám nabízíme. Je na Vás, jaké případné aktivity si vyberete nebo zda strávíte čas v polože "ležmo", Pokud chcete poznat zajímavé okolí, budeme Vám nápomocni...